Z sądowym zakazem na podwójnym gazie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Opoczyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kierowali pojazdami mechanicznymi pomimo sądowych zakazów. Jeden był nietrzeźwy drugi po spożyciu alkoholu. Obaj mężczyźni muszą liczyć się z karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Pierwszy z nieodpowiedzialnych kierowców, to 38-letni kierowca motoroweru Romet. Mężczyzna, został zatrzymany przez patrol policjantów z ruchu drogowego 1 października 2022 roku, o godzinie 10:40, w miejscowości Grudzień Kolonia.

Funkcjonariusze w rozmowie z kierowcą wyczuli od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia policjantów. Mężczyzna był w stanie po użyciu alkoholu. Dodatkowo okazało się, że decyzją sądu, 38-latek ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Dzień później, 2 października 2022 roku, o godzinie 15.40, w Libiszowie, patrol z wydziału ruchu drogowego, zatrzymał do kontroli 54-letniego kierowcę volkswagena polo. W tym przypadku kierowca był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Obie sprawy zostaną skierowane pod ocenę sądu.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.