Z sądowym zakazem na podwójnym gazie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Opoczyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy kierowali pojazdami mechanicznymi pomimo sądowych zakazów. Jeden był nietrzeźwy drugi po spożyciu alkoholu. Obaj mężczyźni muszą liczyć się z karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Pierwszy z nieodpowiedzialnych kierowców, to 38-letni kierowca motoroweru Romet. Mężczyzna, został zatrzymany przez patrol policjantów z ruchu drogowego 1 października 2022 roku, o godzinie 10:40, w miejscowości Grudzień Kolonia.

Funkcjonariusze w rozmowie z kierowcą wyczuli od niego woń alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło przypuszczenia policjantów. Mężczyzna był w stanie po użyciu alkoholu. Dodatkowo okazało się, że decyzją sądu, 38-latek ma zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Dzień później, 2 października 2022 roku, o godzinie 15.40, w Libiszowie, patrol z wydziału ruchu drogowego, zatrzymał do kontroli 54-letniego kierowcę volkswagena polo. W tym przypadku kierowca był nietrzeźwy. Badanie wykazało, że miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Obie sprawy zostaną skierowane pod ocenę sądu.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.