Opoczyńscy kryminalni odnaleźli zaginionego

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szybka decyzja i błyskawiczna reakcja opoczyńskich policjantów doprowadziły do odnalezienia 40 latka, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona o jego życie i zdrowie rodzina.

Informację o zaginięciu 40 latka, opoczyńscy policjanci otrzymali 2 września 2020 roku. Z zawiadomienia wynikało, że życie mężczyzny jest zagrożone. Do poszukiwania 40 latka natychmiast zostało skierowanych kilka patroli policji. Policjanci sprawdzali teren, w którym mógł przebywać zaginiony. Po kilkunastu minutach przeczesywania wskazanego terenu, policjanci z wydziału kryminalnego opoczyńskiej policji, zauważyli w pobliskich krzakach ukrytego 40 latka. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie Dodatkowo policjanci ustalili, że 40 latek będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem vw golf, którym w miejscowości Przysucha, wjechał w hydrant i oddalił się z miejsca kolizji.

Z uwagi na złe samopoczucie 40 latka, na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.