Opoczyńscy kryminalni odnaleźli zaginionego

Drukuj
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Policja Opoczno   nietrzeźwy kierujący   odnalezienie zaginionego  

Szybka decyzja i błyskawiczna reakcja opoczyńskich policjantów doprowadziły do odnalezienia 40 latka, którego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona o jego życie i zdrowie rodzina.

Informację o zaginięciu 40 latka, opoczyńscy policjanci otrzymali 2 września 2020 roku. Z zawiadomienia wynikało, że życie mężczyzny jest zagrożone. Do poszukiwania 40 latka natychmiast zostało skierowanych kilka patroli policji. Policjanci sprawdzali teren, w którym mógł przebywać zaginiony. Po kilkunastu minutach przeczesywania wskazanego terenu, policjanci z wydziału kryminalnego opoczyńskiej policji, zauważyli w pobliskich krzakach ukrytego 40 latka. Mężczyzna był nietrzeźwy.

Okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w organizmie Dodatkowo policjanci ustalili, że 40 latek będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem vw golf, którym w miejscowości Przysucha, wjechał w hydrant i oddalił się z miejsca kolizji.

Z uwagi na złe samopoczucie 40 latka, na miejsce został wezwany zespół ratownictwa medycznego, który przewiózł mężczyznę do szpitala.

ZWIŃ

Proponowane artykuły: