Potrącił brata wózkiem widłowym

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Opoczyńska policja została powiadomiona o wypadku przy pracy na terenie jednej z firm w Drzewicy. Na miejscu jako pierwsi byli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. Okazało się, że 27-letni kierujący wózkiem widłowym, potrącił swojego 35-letniego brata. Policjanci udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy.

Do zdarzenia doszło 27 stycznia 2020r około godziny 7.10 rano w Drzewicy. Okazało się, że 35-letni mężczyzna doznał poważnego urazu głowy oraz ręki. Co ważne, policjanci znając miejsce zdarzenia i trudność w dojechaniu na teren firmy, bezpośrednio połączyli się z dyspozytorem CPR i doprecyzowali miejsce zdarzenia tak, aby pozostałe służby ratunkowe mogły jak najszybciej dojechać na miejsce.

Policjanci opisali dokładnie stan poszkodowanego co zadecydowało o tym, że dyspozytor podjął decyzję o wysłaniu na miejsce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 35-latek został przetransportowany do jednego z łódzkich szpitali. Policjanci ustalili także, że kierujący wózkiem widłowym w chwili zdarzenia znajdował się po użyciu alkoholu.

Dalsze czynności w sprawie będą wykonywane pod nadzorem prokuratury, o zdarzeniu została także powiadomiona Państwowa Inspekcja Pracy.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dalsze informacje OK Nie zgadzam się