Centrum Usług Wspólnych Gminy Opoczno ma już obsadę

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

29 kwietnia 2016 roku rozstrzygnięty został nabór na stanowiska urzędnicze w Centrum Usług Wspólnych Gminy Opoczno, który 1 maja, uchwałą Rady Miejskiej w Opocznie zastąpił działający od 2001 roku Gminny Zespół Obsługi Placówek Oświatowych.

Jak informowaliśmy kilkanaście dni temu, (Ludzi żal...) wszyscy pracownicy GZOPO, pomimo deklaracji, iż ze względu na swoje doświadczenie znajdą zatrudnienie w nowej jednostce, nie zostali automatycznie do niej przeniesieni, lecz otrzymali wypowiedzenia, zaś obsada CUWGO miała zostać wyłoniona w drodze konkursu.

Obiecaliśmy wówczas, że jak tylko pojawią się wyniki naboru, powiadomimy o tym naszych czytelników.

Inspektorem Centrum Usług Wspólnych Gminy Opoczno została Joanna Pojęta, która legitymuje się tytułem technika budownictwa. Ponadto ukończyła studia na kierunku informatyka. Posiada również przygotowanie zawodowe upoważniające do wykonywania samodzielnych funkcji kierownika budowy i kierownika robót w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Podinspektorami Centrum Usług Wspólnych Gminy Opoczno zostali:
Alicja Szczepaniak - posiada wykształcenie średnie ogólne, ponadto ukończyła policealna szkołę zawodową i legitymuje się tytułem technika informatyka. Posiada także wymagany staż pracy. Radna Rady Miejskiej w Opocznie.
Maria Mitulska - magister ekonomii.
Wioletta Pawlik - magister ekonomii.
Katarzyna Barul z Drzewicy - magister ekonomii.
Marta Wierzbicka - posiada wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania i finansów.
Arenika Figura - ukończyła studia wyższe na kierunku finanse i rachunkowość. Legitymuje się tytułem magistra.

Głównym Księgowym Centrum Usług Wspólnych Gminy Opoczno została Sylwia Grudziecka, która ukończyła studia wyższe magisterskie ekonomiczne na kierunku finanse i bankowość. Posiada wymagany staż pracy.

Referentem Centrum Usług Wspólnych Gminy Opoczno będzie Ewa Wołąkiewicz, absolwentka studiów na kierunku administracja.

Kierownikiem Centrum Usług Wspólnych, jak już pisaliśmy poprzednio, od ponad miesiąca jest Anna Nalewczyńska, która w GZOPO pełniła funkcję księgowej.

Centrum Usług Wspólnych Gminy Opoczno, podobnie jak zlikwidowany Gminny Zespół Obsługi Placówek Oświatowych, będzie zajmować się głównie obsługą finansową i kadrową placówek oświatowych, pomimo że nowelizacja Ustawy o samorządzie gminnym z dn. 25 czerwca 2015 roku mówi wyraźnie, że nowo powołane jednostki mogą obsługiwać także wszystkie instytucje podległe gminie (placówki kultury, baseny czy ośrodki pomocy społecznej itp) nie tylko pod względem wspólnych finansów, ale także w zakresie obsługi informatycznej czy inwestycyjnej. 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.