Głosujemy na "Małe Kraśniczanki"

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Zespół „Małe Kraśniczanki” znalazł się w gronie 25 finalistów z całej Polski w konkursie „Nasze muzyczne źródełko”, organizowanym przez Radiowe Centrum Kultury Ludowej oraz przez Polskie Radio Dzieciom.

Konkurs ma na celu promocję twórczości muzycznej w zakresie muzyki ludowej oraz folkowej, w tym współczesnej twórczości muzycznej zainspirowanej polską muzyką ludową.

Zespół, który przygotowała Kamilla Biniek-Kaczorowska, instruktor MDK, zaprezentował się w utworze „Pasła Kasia”.

Do 13 grudnia można głosować na utwory swoich ulubionych wykonawców, które emitowane są na antenie Polskiego Radia Dzieciom.

Serdecznie zachęcamy do głosowania na „Małe Kraśniczanki”. Aby oddać ważny głos należy wysłać mail o treści: MAŁE KRAŚNICZANKI – PASŁA KASIA, na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ogłoszenie listy laureatów nastąpi 20 grudnia w programie „Źródełko” na antenie Polskiego Radia Dzieciom oraz po godzinie 12.00 na stronie konkursu.

Nagrodą w konkursie jest wystąpienie zwycięzców w wydarzeniu (koncert/festiwal) organizowanym przez Radiowe Centrum Kultury Ludowej oraz Polskie Radio Dzieciom, które zostanie zrealizowane po ustabilizowaniu sytuacji epidemicznej wywołanej COVID-19.

Zgłoszone do konkursu nagranie „Pasła Kasia” można odsłuchać na stronie konkursu Nasze Muzyczne Źródełko - Radiowe Centrum Kultury Ludowej – polskieradio.pl oraz na facebookowych profilach: MDK Opoczno i „Opoczyńskie Nuty”.

Za „Małe Kraśniczanki” trzymamy kciuki i już teraz gratulujemy znalezienia się w ścisłej czołówce. Być w gronie finalistów w tak prestiżowym konkursie to ogromny powód do dumy!

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.