Koncert pełen emocji

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 


Zdzisław Miękus, dyrektor Miejskiego Domu Kultury dziękuje artystom za pełen emocji koncert.

Takich wydarzeń jak to po prostu się nie zapomina. W piątkowy wieczór, z okazji Dnia Matki, w Miejskim Domu Kultury odbył się koncert Śpiewającej Rodziny Kaczmarków. To rodzinny zespół śpiewaków operowych w skład, którego oprócz rodziców: Iwony i Piotra wchodzą również ich muzycznie uzdolnieni synowie: Adam i Wojciech.

Rodzina koncertuje ze sobą od ponad czterech lat. W jej repertuarze znajdują się najbardziej znane i lubiane operetki, piosenki musicalowe, światowe przeboje gwiazd estrady, muzyka włoska, hiszpańska oraz muzyka filmowa.

Śpiewająca Rodzina Kaczmarków oczarowała opoczyńską publiczność. Wyjątkowe aranżacje zaprezentowanych utworów oraz ich niecodzienne interpretacje skradły serca widowni.

Wielokrotne wywoływanie artystów do bisów oraz kilkuminutowe owacje stanowiły najlepszą recenzję tego co działo się na scenie MDK. Za pełen muzycznych emocji wieczór w imieniu Dariusza Kosno, burmistrza Opoczna i własnym rodzinie Kaczmarków podziękował Zdzisław Miękus, dyrektor Miejskiego Domu Kultury.

O miłym przyjęciu w Opocznie mówiła m.in. Iwona Kaczmarek. Zaznaczyła ona, że koncert w MDK był dla niej niezwykłym przeżyciem. Profesjonalna organizacja wydarzenia oraz zaangażowanie publiczności były tym na co śpiewaczka zwróciła szczególną uwagę.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.