Na łyżwach i nie tylko…

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W poniedziałek, 13 stycznia, w Miejskim Domu Kultury oficjalnie zainaugurowane zostały „Ferie zimowe z MDK” - czyli cykl wydarzeń i warsztatów, skierowanych do dzieci i młodzieży, prowadzonych przez instruktorów opoczyńskiego "emdeku".

- Ferie rozpoczęliśmy od wielu atrakcji. Było kino, tenis stołowy, a także zajęcia modelarskie, filmowe i plastyczne. Te ostatnie, w czasie których dzieci poznawały baśnie i legendy opoczyńskie, zorganizowane zostały we współpracy z Muzeum Regionalnym w Opocznie - mówi Zdzisław Miękus, dyrektor MDK i dodaje, że większość z warsztatów ma charakter otwarty i że są one bezpłatne.

Również w poniedziałek odbyła się wycieczka do Areny Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim. Ponad godzinna jazda na łyżwach i wspólna zabawa na lodowisku dostarczyły blisko 40 uczestnikom wiele frajdy i niezapomnianych wrażeń.
Należy podkreślić, że „Ferie z MDK” potrwają do 17 stycznia.

Przed dziećmi jeszcze wiele wspaniałych wydarzeń, w tym m.in.: liczne warsztaty, wspólne wypieki kulinarne w Świetlicy Wiejskiej w Kraśnicy, ognisko, starty modeli balonów, sztuka teatralna i bal karnawałowy z wodzirejem.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.