Skiba w bibliotece

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

"Bardzo państwu dziękuje, że państwo przyszli na spotkanie ze mną, bo ja na spotkanie ze Skibą bym nie przyszedł" - tymi słowami Krzysztof Skiba rozpoczął swój wieczór autorski, który odbył się w poniedziałek, 16 września w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Trwający niemal dwie godziny, pełen anegdot i zabawnych historii z życia lidera zespołu Big Cyc, wieczór autorski Krzysztofa Skiby poświęcony był jego biografii zatytułowanej "Skiba. Ciągle na wolności. Autobiografia łobuza".

Artysta opowiadał o swojej książce oraz przedstawił kilka historii z życia, zarówno tych zawartych w biografii, jak i tych, o których w książce nie przeczytamy, zachowując przy tym ogromny dystans do siebie i otaczającego świata.

Na zakończenie spotkania, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opocznie, Jerzy Misiurski podziękował Krzysztofowi Skibie za przybycie i wręczył mu tradycyjną opoczyńską wycinankę.

Przybyli na wieczór autorski mogli tez nabyć egzemplarz biografii muzyka wraz z dedykacją.

"Skiba. Ciągle na wolności. Autobiografia łobuza" to jedna z najgrubszych biografii, jakie w ostatnim czasie pojawiły się na polskim rynku czytelniczym. Ponad 500-stronicowa książka autorstwa lidera zespołu Big Cyc oraz dziennikarzy Jakuba Jabłonki i Pawła Łęczuka ukazała się nakładem krakowskiego Wydawnictwa Sine Qua Non.
Skiba bardzo swobodnie opisuje w książce zarówno czasy PRL-u, dzikiego kapitalizmu jak i te współczesne. Nie unika społecznych, socjologicznych, ale także politycznych obserwacji. Pisze także o swoim życiu prywatnym i rodzinnym oraz opisuje kulisy pracy w telewizji i realiach polskiego show biznesu.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.