Nietrzeźwa 17-latka wbiegła wprost pod samochód

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Opoczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego z udziałem nietrzeźwej pieszej.

Informacje po potrąceniu 17-latki, dyżurny opoczyńskiej policji otrzymał 9 lipca 2022 roku o godzinie 23:00. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów, wynika, że 17-latka, wbiegła na przejście dla pieszych wprost pod jadący samochód osoby seat leon, którym kierowała 20-letnia kobieta. W trakcie ustaleń okoliczności wypadku, okazało się, że 17-latka ma ponad promil alkoholu w organizmie. Kierująca seatem była trzeźwa. Poszkodowana karetką pogotowia ratunkowego została przetransportowana do opoczyńskiego szpitala.

Sprawę wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzenia drogowego prowadzą policjanci wydziału dochodzeniowo-śledczego. Dodatkowo zgodnie z obowiązującymi przepisami, sprawę nietrzeźwej nieletniej będzie oceniał Sąd Rodzinny i Nieletnich w Opocznie.

Policja przypomina, że spożywanie alkoholu przez osoby niepełnoletnie jest przejawem demoralizacji. W takich sytuacjach obligatoryjnie sprawa kierowana jest do Sądu Rodzinnego i Nieletnich. Ponadto policjanci prowadzą również czynności w celu ustalenia kto sprzedał lub podał alkohol nieletniemu.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.