Wyładował agresję na przypadkowym samochodzie i interweniujących policjantach

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Policjanci z Opoczna, zatrzymali na gorącym uczynku 35-latka, który 24 kwietnia 2022 roku, zniszczył przypadkowy samochód osobowy powodując straty w wysokości 1000 złotych, a dodatkowo znieważył i naruszył nietykalność cielesną interweniujących wobec niego funkcjonariuszy. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dyżurny opoczyńskiej komendy, 24 kwietnia 2022 roku, o godzinie 17.30, otrzymał zgłoszenie, że na ulicy Szkolnej w Opocznie nieznany mężczyzna wszedł na jezdnię, zmusił jadącego tamtą trasą kierowcę toyoty corolla do zatrzymania, a następnie z nieznanych powodów zaczął kopać w samochód. Agresor zniszczył nadwozie pojazdu. Właściciel toyoty straty wycenił na 1000 złotych. Na miejsce zostali wezwani policjanci. Agresywny 35-latek swoją złość usiłował wyładować także na interweniujących mundurowych.

Mężczyzna był bardzo agresywny, obrażał policjantów i naruszył nietykalność cielesną jednego z interweniujących funkcjonariuszy. Został zatrzymany. Okazało się, że 35-latek jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut uszkodzenia mienia, naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia funkcjonariuszy podczas wykonywania obowiązków służbowych.

Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.