Potrącenie pieszej na ul. Biernackiego

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Chwila nieuwagi oraz prawdopodobnie oślepienie przez słońce, mogły być przyczyną wypadku drogowego, w którym ucierpiała 61 letnia opocznianka. Szczegółowe okoliczności zdarzenia badają opoczyńscy policjanci.

O wypadku drogowym z udziałem pieszej, opoczyńska policja została powiadomiona 21 sierpnia 2020 mroku o godzinie 7.20. Pracujący na miejscu policjanci, wstępnie ustalili, że w rejonie skrzyżowania ul. Biernackiego z ulica Kopernika, 63 letni kierowca renault jadąc ulica Biernackiego na prostym odcinku drogi, w okolicy skrzyżowania z drogą podporządkowaną prawdopodobnie nie zachował wymaganej ostrożności , nie udzielił pierwszeństwa będącej na przejściu dla pieszych kobiecie, w wyniku czego doszło do potrącenia pieszej.

Kierowca wezwał na miejsce pogotowie ratunkowe oraz sam do czasu przybycia służb udzielił poszkodowanej pomocy.61 latka trafiła do opoczyńskiego szpitala. Na szczęście nie doznała obrażeń ciała zagrażających jej życiu. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Przypominamy kierowcom o obowiązku zachowania szczególnej ostrożności podczas dojeżdżania do oznakowanych przejść dla pieszych.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.