Quadem w drzewo

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Będąc pod wpływem alkoholu, 36 letni mieszkaniec gminy Drzewica wraz ze swoim 26 letnim, również nietrzeźwym pasażerem, poruszali się quadem po lesie. W pewnym momencie kierujący stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Do zdarzenia doszło 17 kwietnia br. około godziny 12.50 w lesie w Drzewicy. Policjanci, którzy pracowali na miejscu ustalili, że 36 letni mieszkaniec gminy Drzewica wraz ze swoim 26 letnim, również nietrzeźwym pasażerem, poruszali się quadem po lesie. W pewnym momencie kierujący stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

Obaj mężczyźni spadli z quada, który już bez nich samoczynnie pojechał dalej i zatrzymał się na kolejnym drzewie.

Okazało się, że kierowca quada miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie, a jego 26 letni pasażer prawie 2.8 promila alkoholu w organizmie.

Kierowca pojazdu że złamaną nogą trafił do szpitala w Bełchatowie. Pasażer z ogólnymi potłuczeniami pozostaje na obserwacji w opoczyńskim szpitalu.

36 letni kierujący quadem odpowie za kierowanie pojazdem bez uprawnień i w stanie nietrzeźwości. Dodatkowo o złamaniu zakazu przemieszczania się zostanie powiadomiony opoczyński Sanepid.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.