Złamał zasady kwarantanny i poszedł imprezować ze znajomymi

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z karą grzywny musi się liczyć 25-letni mieszkaniec Opoczna, który złamał obowiązek pozostania w domu, pomimo objęcia go kwarantanną. Dodatkowo mężczyźnie jak też czworgu jego znajomych grozi odpowiedzialność za złamanie zakazu gromadzenia się, który został wprowadzony z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną.

Opoczyńscy policjanci, 26 marca 2020 roku o godzinie 17:45 zostali wezwani na interwencję do jednego z bloków przy ulicy Wyszyńskiego. W podpiwniczeniu budynku miała się głośno zachowywać grupa ludzi. Policjanci potwierdzili zgłoszenie. Na miejscu napotkali pięć osób, kobietę w wieku 20 lat, oraz czterech mężczyzn w wieku 22,23,24 i 25 lat. Podczas interwencji okazało się, że 25 -latek decyzją Powiatowej Inspektora Sanitarnego w Opocznie został objęty dwutygodniową kwarantanną. W związku ze złamaniem obowiązujących przepisów sprawa została skierowana do Sądu Rejonowego w Opocznie.


Pamiętajmy:

Wszelkie zmiany jakie zostały wprowadzone podyktowane są bezpieczeństwem nas wszystkich, dbałością o nasze zdrowie i życie. Przypominamy, że uwagę policjantów będą zwracały grupy osób i w tym przypadku będziemy stanowczo reagować. W dalszym ciągu apelujemy o przestrzeganie rygorów kwarantanny.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.