Agresywny pseudokibic w rękach policjantów. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Opoczyńscy policjanci ustalili i zatrzymali sprawcę uszkodzenia ciała. 29 latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Iskrą zapalną całego zajścia były emblematy dwóch różnych klubów piłkarskich jakie w dniu zdarzenia obaj mężczyźni mieli na koszulkach.

Do eskalacji agresji pomiędzy mężczyznami doszło 3 stycznia 2020 roku przed jednym ze sklepów w Drzewicy. Przypadkowe spotkanie dwóch mężczyzn, kibiców rywalizujących na co dzień ze sobą drużyn piłkarskich, doprowadziło do poważnych obrażeń ciała 38 latka.

Jak ustalili policjanci, pomiędzy mężczyznami wywiązała się zupełnie niepotrzebna dyskusja na temat drużyn piłkarskich jakim kibicują. Od słowa do słowa agresja narastała. Niestety na przepychankach słownych się nie skończyło. 29 latek nie opanował swojej złości i dotkliwie pobił 38 latka powodując u niego poważne obrażenia głowy. Policjanci po otrzymaniu zgłoszenia skrupulatnie zbierali dowody w sprawie. Mozolna praca kryminalnych przyniosła pożądane efekty. Policjanci zatrzymali 29 letniego agresora.

Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia ciała 38 latka. Za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.