Raport PSP (18.12.2019)

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W okresie od 9 do 15 grudnia 2019 roku jednostki ochrony przeciwpożarowej na terenie działania tut. komendy interweniowały przy następujących zdarzeniach:

W dniu 10 grudnia:

  • Trzy zastępy PSP oraz zastęp OSP Wygnanów zostały zadysponowane do miejscowości Wola Załężna w celu ugaszenia palących się sadzy w kominie w budynku mieszkalnym. Strażacy po dojeździe na miejsce zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wygasili piec, ugasili palące się sadze oraz przewietrzyli pomieszczenie kotłowni.
  • W Mroczkowie Gościnnym na DK 12 zderzyły się dwa samochody osobowe marki Alfa Romeo oraz Opel Astra. Do zdarzenia zadysponowano jeden zastęp PSP w celu zabezpieczenia miejsca zdarzenia, odłączenia akumulatorów a także butli z gazem w samochodzie Opel Astra oraz uprzątnięciu jezdni z pozostałości po kolizji.

W dniu 11 grudnia:

  • Zastęp PSP został zadysponowany do pomocy starszej kobiecie, która przewróciła się na chodniku i doznała urazu głowy. Zdarzenie miało miejsce na ul. Piotrkowskiej w Opocznie.


W dniu 15 grudnia:

  • W Sławnie na ul. Jana Pawła II w domu jednorodzinnym doszło do pożaru sadzy w kominie. Na miejsce zdarzenia zadysponowano dwa zastępy PSP oraz zastęp OSP Sławno. Działania strażaków polegały na wygaszeniu pieca, ugaszeniu palących się sadzy oraz przewietrzeniu pomieszczenia kotłowni.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.