Wjechał samochodem w przydrożne drzewo. Był pijany

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Prawie 3 promile alkoholu w organizmie miał 31 letni kierowca vw vento, który swoją niebezpieczną podróż zakończył na przydrożnym drzewie. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń dwóch trzeźwych pasażerów volkswagena trafiło do opoczyńskiego szpitala. Apelujemy o rozwagę!

Do zdarzenia doszło 2 grudnia br. o godzinie 9.00, na drodze wojewódzkiej w miejscowości Bukowiec Opoczyński. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 31 letni kierujący samochodem osobowym vw vento, prawdopodobnie w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem zjechał z drogi i uderzył w przydrożne drzewo. Okazało się, że kierowca jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego prawie 3 promile alkoholu w organizmie. Dwaj pasażerowie samochodu w wieku 45 i 26 lat trafili do opoczyńskiego szpitala. Z posiadanych na tę chwilę informacji wynika, że ich życie nie jest zagrożone. Pasażerowie byli trzeźwi. Kierujący już stracił prawo jazdy.

Za spowodowanie wypadku drogowego, będąc w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Apelujemy do kierowców o powtrzymanie się od kierowania samochodem po spożyciu alkoholu. Jak widać tego rodzaju zachowania kończą się bardzo niebezpiecznie.

Apelujemy też do osób, które wiedzą o nietrzeźwości kierującego aby udaremniać takim osobom możliwość kierowania samochodem. Świadome wsiadanie do samochodu, którym kieruje pijany człowiek jest nie tylko nieodpowiedzialne ale bardzo niebezpieczne.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.