Raport PSP (21.10.2019)

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W okresie od 14 października do 20 października 2019 roku jednostki ochrony przeciwpożarowej na terenie działania tut. komendy interweniowały przy następujących zdarzeniach:

W dniu 14 października:

  • Dwa zastępy PSP zostały zadysponowane na ul. Piotrkowską w Opocznie do kolizji samochodu osobowego marki Citroen C4 z samochodem ciężarowym marki MAN TGX. Samochód w skutek niezachowania ostrożności wjechał w tył naczepy samochodu ciężarowego. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz uprzątnęli z jezdni pozostałości po kolizji.
  • Zastęp OSP Wąglany został zadysponowany do pożaru traw na nieużytkach w miejscowości Wąglany, gm. Białaczów.
  • Zastęp OSP Wójcin został zadysponowany do pożaru pozostałości roślinnych na terenie posesji w miejscowości Wójcin, gm. Paradyż.

W dniu 18 października:

  • Dwa zastępy PSP zostały zadysponowane do miejscowości Modrzewek, gm. Opoczno w celu usunięcia gniazda os w drzewie przy budynku mieszkalnym.
  • Zastęp OSP Paradyż został zadysponowany do gniazda owadów w ziemi na terenie cmentarza parafialnego w miejscowości Paradyż.
  • Zastęp OSP Paradyż został zadysponowany do zabezpieczenia lądowania śmigłowca LPR w miejscowości Paradyż.

W dniu 19 października:

  • Zastęp OSP Wójcin został zadysponowany do nadłamanego konara drzewa nad chodnikiem stwarzając zagrożenie dla osób postronnych w miejscowości Wąglany, gm. Białaczów.
  • Jeden zastęp PSP oraz jeden zastęp OSP zostały zadysponowane do miejscowego zagrożenia z udziałem motoroweru w miejscowości Żarnów, gm. Żarnów. Zadaniem strażaków było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz odłączenie akumulatora.

 

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Dalsze informacje OK Nie zgadzam się