Zatrzymany sprawca kradzieży saszetki z pieniędzmi i dokumentami

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży saszetki z pieniędzmi i dokumentami, do której doszło w jednej z miejscowości gminy Żarnów.

Do przestępstwa doszło 15 września br. o godzinie 22.50 w jednej z miejscowości w gminie Żarnów. Wezwani na miejsce policjanci, ustalili wstępne okoliczności popełnionego przestępstwa. Z relacji zgłaszającego wynikało, że mężczyzna z zaparkowanego ale niezamkniętego opla zafira ukradł saszetkę z dokumentami, kartami bankomatowymi oraz pieniędzmi.

Policjanci na miejscu zdarzenia zebrali także inne informacje od osób przebywających w pobliżu. Dzięki temu już na tym etapie pracy, mundurowi wytypowali podejrzewanego o kradzież 55 latka. Jak się okazało przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Policjanci zatrzymali typowanego mężczyznę, przy którym znaleziona została skradziona chwilę wcześniej, saszetka z dokumentami i pieniędzmi.

Odzyskane przedmioty trafiły do prawowitego właściciela, a 55 latek trafił do policyjnego aresztu. Polskie prawo za kradzież przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.