Pijany, z zakazem prowadzenia pojazdów, spowodował kolizję i uciekł

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Opoczyńscy policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego w pościgu zatrzymali 27 latka, który spowodował kolizję drogową i uciekł z miejsca.

Mężczyzna ma dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. W chwili zdarzenia miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Odpowie za niestosowanie się do wyroku sądu, kierowanie w stanie nietrzeźwości. Za spowodowanie kolizji otrzymał mandat.

Do zdarzenia doszło 1 września 2019 roku, o godzinie 17.35 na ulicy Bończy Załęskiego w Opocznie. Jak ustalili policjanci w samochód ford mondeo uderzył kierujący audi, który odjechał z miejsca zdarzenia.

Poszkodowany pojechał za sprawcą jednak w miejscowości Ogonowice, kierowca audi porzucił pojazd i pieszo uciekł w kierunku Opoczna. Na miejscu pojawili się policjanci ruchu drogowego, którzy tego dnia pełnili służbę na motocyklach.

Mundurowi rozpoczęli pościg za sprawcą kolizji. Po kilku minutach od zgłoszenia w wyniku podjętych poszukiwań w Opocznie na ulicy Wałowej policjanci zatrzymali 27 latka. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy, badacie wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie, dodatkowo od maja tego roku, 27 latek ma orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. Sprawa swój finał znajdzie w sądzie.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.