Miał 2.3 promila. Wjechał w balkon

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

29 sierpnia 2019 roku o godzinie 14.10 opoczyńscy policjanci zostali wezwani do nietypowej kolizji drogowej przy ulicy Partyzantów w Opocznie.

Okazało się, że w balkon budynku wielorodzinnego wjechała osobowa mazda.

Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, przy pojeździe nie było już kierowcy. Z relacji świadków wynikało, że samochodem poruszało się dwóch młodych mężczyzn. Zebrane na miejscu informacje pozwoliły na wstępne ustalenie prawdopodobnego sprawcy kolizji. Mundurowi przypuszczając kto kierował mazdą pojechali w rejon jego miejsca zamieszkania. W trakcie przejazdu na wysokości ulicy Żeromskiego zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi osoby wskazanej przez świadków jako sprawca kolizji.

Mężczyzna w rozmowie z mundurowymi przyznał, że kierował mazdą. Stwierdził, że stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w balkon.

Podczas dalszych ustaleń w sprawie okazało się, że 30 letni opocznianin jest nietrzeźwy. Badanie wykazało u niego prawie 2,3 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci ustalili także, że w pojeździe z 30 latkiem podróżował jego znajomy. Policjanci ustalili także , że pojazd który brał udział w zdarzeniu należy do 46 letniego mieszkańca Opoczna, który pojawił się na miejscu kolizji. Niestety właściciel pojazdu był nietrzeźwy co uniemożliwiło przekazanie mu samochodu. Mężczyzna wskazał osobę, której policjanci przekazali pojazd.

30 latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji i zagrożenia w ruchu drogowym.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.