Dachowanie w Solcu

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

We wtorek, 27 sierpnia 2019 roku na drodze krajowej nr 74 w miejscowości Solec w powiecie opoczyńskim doszło do kolizji drogowej, w wyniku której dachował nissan qashqai, którym kierowała 42 latka. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kobieta jadąc w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego wyprzedzała ciąg samochodów i gdy powrócić na swój pas, zahaczyła o narożnik jadącej przed nią naczepy samochodu ciężarowego. W wyniku kolizji samochód 42 latki dachował.

Na szczęście nikomu z uczestników zdarzenia nic się nie stało. Kobieta za spowodowanie kolizji drogowej ukarana została mandatem karnym. Ruch na drodze odbywał się wahadłowo.

 

Policja apeluje ostrożną jazdę. W związku ze zbliżającym się zakończeniem wakacji na drogach spodziewajmy się wzmożonego ruchu samochodów.

Pamiętajmy!

Wyprzedzając kilka pojazdów musimy się upewnić co do możliwości bezpiecznego wykonania tego manewru. Czasami lepiej przejechać określony odcinek drogi wolniej ale bezpieczniej dojechać do celu.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.