Ceramika Paradyż partnerem archiDAY 2020

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Warsztaty, wywiady, prezentacje to tylko niektóre z wielu atrakcji tegorocznej edycji archiDAY – jednego z ważniejszych wydarzeń branżowych przeznaczonych dla architektów, projektantów, dekoratorów, stylistów wnętrz i designerów. Odbędzie się ono w dniach 12-16 października, w tym roku wyjątkowo w formule online. Partnerem wydarzenia została Ceramika Paradyż.

Ceramika Paradyż od lat wspiera w swoich działaniach profesjonalistów, między innymi poprzez różnego rodzaju szkolenia, webinary i udział w wydarzeniach branżowych. Jednym z nich jest archiDAY, na który organizator i partnerzy zaproszą ponad 10 000 architektów, projektantów, dekoratorów i stylistów wnętrz oraz osób odpowiedzialnych za home staging, którzy w tym roku będą mieli możliwość wzięcia udziału w wirtualnych spotkaniach, szkoleniach i prezentacjach. Jednym z partnerów tegorocznej edycji archiDAY 2020 jest Ceramika Paradyż – polska, rodzinna firma, która od 31 lat napędza wzornictwo oraz jest wizytówką polskiego przemysłu na świecie.

- Udział w archiDAY to dla nas doskonała możliwość, by szeroko zaprezentować nowe oblicze Ceramiki Paradyż i jej komplementarnej oferty produktowej, podzielić się ekspercką wiedzą oraz zwrócić uwagę na kluczowe zagadnienia związane z urządzaniem i wykańczaniem wnętrz. Z myślą o uczestnikach przygotujemy szereg materiałów i wystąpień, w których między innymi zgłębimy tematykę właściwego projektowania pomieszczeń, zarówno od strony projektantów, producentów jak i wykonawców, opowiemy o nietypowym zastosowaniu płytek ceramicznych, a także podzielimy się wachlarzem inspiracji bazujących na najnowszych światowych trendach. Zaoferujemy również możliwość konsultacji online przez cały czas trwania wydarzenia. Ceramika Paradyż od lat dba o rozwój i inspirowanie zarówno specjalistów, jak i osób, które stoją na początku swojej ścieżki zawodowej. Dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby wszyscy uczestnicy archiDAY otrzymali od nas dostosowaną do ich potrzeb, solidną dawkę wiedzy - mówi Grzegorz Kopeć, dyrektor działu współpracy z architektami w Ceramice Paradyż.

ArchiDAY 2020 w całości transmitowane będzie na platformie archiDESK - narzędziu wspierającym specjalistów z branży wyposażenia wnętrz. Pomimo że konferencja odbędzie się online, organizator zadbał o przygotowanie „wirtualnych stoisk”, na których producenci będą mogli wykorzystać interaktywne i angażujące formy prezentowania swoich najnowszych produktów. Goście konferencji z kolei będą mieli porozmawiania z reprezentantami firmy w specjalnych pokojach spotkań, w których będzie można zadawać pytania ekspertom. Nie zabraknie również gości specjalnych m.in. Mai Ganszyniec, która wspólnie z Ceramiką Paradyż stworzyła pokochaną przez profesjonalistów kolekcję Modernizm.

- Cieszymy się, że dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii, w tym roku również będziemy mogli zorganizować tak ważne dla całego sektora wydarzenie i wspólnie z Ceramiką Paradyż oraz pozostałymi partnerami stworzyć przestrzeń do wymiany wiedzy na najwyższym poziomie. Wiedzy, która szczególnie teraz, w nowej rzeczywistości rynkowej, ma ogromne znaczenie dla rozwoju branży wnętrzarskiej - podkreśla Przemysław Szklarzewski, CEO PCAW, organizator archiDAY 2020 Online.

Więcej szczegółów na temat programu archiDAY 2020 Online oraz udziału Ceramiki Paradyż już wkrótce.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.