Biblioteczka inspiracji Paradyż – Ceramika Paradyż wspiera biblioteki pedagogiczne!

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Biblioteczka inspiracji Paradyż

Rozwój osobisty, poszerzanie kompetencji miękkich, zarządzanie zespołem czy projektami – to właśnie te obszary postanowiła wesprzeć Ceramika Paradyż poprzez projekt „Biblioteczka Inspiracji Paradyż”. Inicjatywa polskiego producenta i lokalnych oddziałów biblioteki pedagogicznej jest zorientowana na wsparcie dla studentów, nauczycieli, managerów, osób, które interesują się rozwojem osobistym. Specjalnie dobrane publikacje mają pobudzać do działania, inspirować i poszerzać horyzonty!

Dla Ceramiki Paradyż wspieranie pracowników oraz lokalnej społeczności jest jedną z wartości, którą traktuje jako swoją misję. Działania z zakresu odpowiedzialnego biznesu nie są firmie obce. Producent, chętny do angażowania się w regionalne inicjatywy, podjął współpracę z filiami Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Opocznie oraz Tomaszowie Mazowieckim, której efektem jest „Biblioteczka Inspiracji Paradyża”. To obszerny zbiór opracowań, który znajdziemy w każdym z oddziałów, obfitujący w interesujące pozycje z zakresu rozwoju kompetencji. Czytelnicy mogą zapoznać się z tytułami, które przybliżają tematykę zarządzania zespołem, podejścia projektowego, organizacji czasu, efektywności czy też szeroko rozumianego rozwoju osobistego.

- Od października w naszej filii funkcjonuje dedykowana półka: #BiblioteczkaInspiracjiParadyż. Cieszy się ona ogromnym powodzeniem, zarówno wśród studentów ekonomii, zarządzania, marketingu, ale również osób pracujących w tych branżach, posiadających własną działalność lub zamierzających otworzyć własny biznes. Przekazane pozycje są wartościowym wsparciem teoretycznym z przykładami wykorzystania uzyskanej wiedzy w praktyce. Są więc pomocne zarówno dla osób stawiających pierwsze kroki w karierze zawodowej jak i wykwalifikowanych kadr – mówi Karolina Kalinowska, Kierownik CRE WŁ w Piotrkowie Trybunalskim Filii Biblioteki Pedagogicznej w Opocznie.

Biblioteczka dedykowana jest każdemu, kto chce poszerzać wiedzę i umiejętności w kontekście rozwoju kariery. Pozycje, które znajdziemy zarówno w Opocznie, jak i Tomaszowie Mazowieckim, są niezwykle ciekawymi lekturami dla pracowników, właścicieli firm, jak i studentów, ale także dla nauczycieli przedmiotów zawodowych. Jest to świetne narzędzie inspirujące do zmian oraz osiągania kolejnych sukcesów na gruncie zawodowym czy też prywatnym.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.