Ceramika Paradyż wspiera i edukuje wykonawców wyspecjalizowanych w pracach glazurniczych

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ceramika Paradyż wsparła cykl szkoleniowy poświęcony narzędziom, technologii oraz obróbce i montażowi płytek wielkoformatowych. Wartościowe spotkania dla glazurników zorganizowane przez zespół Tytan Professional, ze względu na bezpieczeństwo uczestników, odbyły się w formule spotkań webinarowych.

„Tytani Ceramiki – Wielki Format” to pierwszy cykl szkoleń zorganizowany w ramach współpracy z firmą Selena, właścicielem marki Tytan Professional. Na zapisanych uczestników czekała ogromna dawka profesjonalnej wiedzy od liderów rynku oraz atrakcyjne nagrody. Wyjątkowe spotkania dla wykonawców wyspecjalizowanych w pracach glazurniczych miały na celu zdobycie przez nich doświadczenia i wiedzy z obszaru chemii budowlanej, narzędzi oraz obróbki i montażu płytek w wielkim formacie. Ze względu na utrzymujące się nadal zagrożenie epidemiczne, pierwsze szkolenie zostało podzielone na trzy części i odbyło się w formule interaktywnego webinaru. Każde z nich rozpoczynało się filmem instruktażowym, po którym uczestnicy mieli możliwość zadawania pytań fachowcom z branży. Wśród ekspertów odpowiadających na pytania glazurników znalazł się także Piotr Stępniak z Ceramiki Paradyż.

„Formuła spotkań w sieci zdała egzamin. Z kolei liczba uczestników podczas każdego webinaru jak i ilość zadawanych pytań utwierdziła nas tylko w przekonaniu, że cały czas istnieje potrzeba edukowania rynku przez liderów z branży. Jesteśmy dumni, że organizatorzy doceniając nie tylko jakość produktów, ale także naszą wiedzę i doświadczenie zaprosili nas do tego projektu – powiedział Piotr Stępniak, specjalista ds. szkoleń Ceramiki Paradyż

Szkolenie, w którym łącznie wzięło udział kilkuset glazurników było możliwe dzięki współpracy ekspertów z firm: Selena- właścicielowi marki Tytan Proffesional, Lange Łukaszuk- Generalnego Dystrybutora marki Collomix, Kubala Tools oraz Redmaks- Generalnego Dystrybutora marki Sigma.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.