Dzień Przedszkolaka w opoczyńskich placówkach

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W piątek, 20 września w przedszkolach w całej Polsce rozlegał się wesoły gwar i śmiech z okazji Dnia Przedszkolaka. Tego dnia opoczyńskie przedszkola publiczne tj. Przedszkole nr 2, Przedszkole nr 4, Przedszkole nr 5, Przedszkole nr 6 i Przedszkole nr 8 po raz drugi zintegrowały się we wspólnym kolorowym marszu w celu promocji wychowania przedszkolnego.

Inicjatorem tego spotkania było Przedszkole nr 6 z Grupą Żłobkową „Zielona Dolinka” w Opocznie.

Plac za MDK w Opocznie zamienił się w prawdziwą balonową krainę uśmiechu i radości. Życzenia z okazji Dnia Przedszkolaka złożyli przedstawiciele opoczyńskiego magistratu: Tomasz Łuczkowski, zastępca burmistrza miasta Opoczna, Piotr Stempniak, dyrektor Wydziału Promocji i Kultury oraz Zdzisław Miękus, dyrektor MDK.

Na koniec spotkania zaproszeni goście wspólnie z dyrektorkami opoczyńskich przedszkoli wysłali do nieba marzenia przedszkolaków ukryte w balonikach i wspólnie z dziećmi odśpiewali „Hymn Przedszkolaka”.

Kolejną atrakcja były wesołe tańce pod kierunkiem instruktor fitness i tańca Małgorzaty Nasulewicz.

Panie przedszkolanki składają również serdeczne podziękowania policjantom z KPP w Opocznie, którzy przez cały czas czuwali nad bezpieczeństwem najmłodszych.

Warto zaznaczyć, że wspólna zabawa dostarczyła dzieciom kolejnych okazji do świętowania i czerpania radości z bycia przedszkolakiem, której celem była integracja opoczyńskich przedszkoli oraz promocja miasta Opoczna.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.