Potwierdzona forma w kolejnym maratonie

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Wysoka forma Andrzej Wędzikowskiego i drugie miejsce w M5 na Santini Northtec MTB.Wysoka forma Andrzej Wędzikowskiego i drugie miejsce w M5 na Santini Northtec MTB.

W niedzielę 7 marca 2013 w podwarszawskim Karczewie odbył się zimowy maraton z cyklu Santini Northtec MTB. Na starcie tych zawodów stanęło 350 zawodników. Doskonałe drugie miejsce w kategorii wiekowej M5 z czasem 1 godzina, 51 minut zajął zawodnik Opoczno Sport Team Andrzej Wędzikowski.

Utrzymał tym samym wysoką formę, z którą konkurenci mieli okazję zapoznać się dwa tygodnie temu w I edycji w Jabłonnie. Wówczas zawodnik z Opoczna stanął również na „srebrnym” miejscu podium. Przed ostatnim zimowym etapem w Mrozach szanse Andrzeja Wędzikowskiego na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej kategorii wiekowej M5 są bardzo duże.