IV Gala Boksu o Puchar Burmistrza Opoczna

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Klub Sportów Walki "K.O." Opoczno oraz Gmina Opoczno zapraszają na IV Galę Boksu o Puchar Burmistrza Opoczna, która odbędzie się w sobotę, 29 września 2018 roku w hali sportowej przy Zespole Szkół Samorządowych nr 1 w Opocznie. Gośćmi specjalnymi Gali będą Grzegorz Skrzecz, Damian Jonak oraz Czesław Kapałka.

Dla uczestników przewidziano dyplomy i medale oraz nagrody rzeczowe, a dla zwycięzców puchary i pamiątkowe ceramiczne pamiątki oraz upominki od sponsorów.
Przewidziano także statuetki dla najlepszego klubu, najlepszego zawodnka i zawodniczki oraz najlepszego klubu Łódzkiego Okręgu Bokserskiego.

Puchary wręczać będzie Burmistrza Opoczna.

Dotychczas swój udział potwierdzili przedstawiciele klubów z okręgów: wielkopolskiego, kujawsko - pomorskiego, warszawsko - mazowieckiego, warmińsko - mazurskiego, świętokrzyskiego oraz najlepsi zawodnicy z regionu łódzkiego.

IV Gala Boksu o Puchar Burmistrza
Czas: 29.09.2018 roku. Start o godzinie 14:00
Miejsce: Hala sportowa przy ZSS nr 1 w Opocznie, ul. Marii Skłodowskiej-Curie 5
Wstęp wolny

Harmonogram gali:

  • 09:30 -10:30 - ważenie 
  • 14:00 - uroczyste rozpoczęcie zawodów
  • 14:30 - start gali i pierwsze walki

 

Obecnie trwają zapisy na IV gale o Puchar Burmistrza Opoczna. Startować mogą wszyscy zawodnicy posiadający aktualna licencję PZB. W roli trenera zobaczymy Grzegorza Skrzecza, a baczne oko obserwatora w osobie młodzieżowego Mistrza Świata Damiana Jonaka oceni pojedynki amatorów - juz pod koniec września.

Zgłoszenia bezpośrednio do organizatora Klubu Sportów Walki 'K.O. OPOCZNO' - Adam Pokusa, tel. 660-674-484 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Udział wziąć mogą kobiety i mężczyźni, we wszystkich kategoriach wagowych i wiekowych, ale ze wzgledu na jednodniowy charakter turnieju i oczekiwany nie tylko przez kibiców, poziom sportowy - zestawienie zawodników odbędzie się tylko po uprzedniej akceptacji i potwierdzeniu przez organizatorów.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.