Wicemistrzostwo województwa łódzkiego w badmintona

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ogromną niespodziankę sprawiły uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie zdobywając tytuł wicemistrza województwa łódzkiego w badmintona.

Dziewczęta w mistrzostwach powiatowych zajęły II miejsce, ale w związku z rezygnacją udziału w finałach wojewódzkich przez Zespól Szkół Prywatnych, na zawody pojechały dziewczęta z „Ekonomika”.

Walcząc w meczach grupowych pokonały dwie mocne drużyny z Kleszczowa i Skierniewic co dało im pierwsze miejsce w grupie.
W finale spotkały się z zawodniczkami SMS Łódź, czynnie uprawiającymi tą dyscyplinę, przegrywając 3:0. Dziewczyny wystąpiły w następującym składzie: Marta Madej, Weronika Karbownik oraz Natalia Bolek.

W turnieju udział wzięli również chłopcy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Opocznie, którzy w rywalizacji powiatowej zdobyli pierwsze miejsce. Ostatecznie po rozgrywkach grupowych uczniowie zostali sklasyfikowani na miejscach V-VIII. 

Chłopcy wystąpili w składzie: Maksymilian Tatar, Maksym Gajewski oraz Michał Kowalczyk. Opiekunem podczas turnieju był Robert Szulc.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.