Brąz Roberta Półtoraka

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Opocznianin Robert Półtorak po licznych osiągnięciach w kraju przeniósł się na arenę międzynarodową, również odnosząc ogromy sukces.

W dniach 14-15 października 2017 roku na Litwie odbyły się Mistrzostwa Świata WFF WBBF w kulturystyce i fitness. W zawodach tych brało udział wielu świetnych kulturystów z różnych krajów świata, między innymi z Rosji, Brazylii, Słowacji, Iranu, Indii, Turcji, Niemiec, Białorusi.

Na zawodach nie zabrakło przedstawicieli Polski. Wśród reprezentantów powołanych do kadry Polski był Robert Półtorak, opoczyński kulturysta.

Robert z dumą reprezentował barwy naszego kraju oraz promował nasz region opoczyński często pojawiając się z flagą Polski z napisem Opoczno.

Podczas mistrzostw zdobył ogromny sukces dla siebie i reprezentacji Polski zdobywając brązowy medal w kategorii Masters.

Robert nie zwalnia tempa i idzie za ciosem. Już w najbliższą sobotę 21 października zamierza wystartować w Pucharze Polski WPF, który może dać mu przepustkę do Mistrzostw Europy w Brukseli.

Wszystkich chętnych którzy chcieliby wesprzeć Roberta finansowo lub w inny sposób prosimy o bezpośredni kontakt z zawodnikiem pod numerem telefonu 666-853-856.

Za Roberta trzymamy kciuki podczas zbliżających się występach licząc na kolejne sukcesy dla kraju i Opoczna.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.