Szkolili się pod okiem Mistrza

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szkolili się pod okiem MistrzaBlisko 40 osób, miłośników tańca towarzyskiego, wizęło udział w pierwszych powakacyjnych warsztatach tanecznych zorganizowanych przez Centrum Tańca i Ruchu TICO w Opocznie.

Zajęcia taneczne poprowadził Paweł Sobieszek, czołowy polski nauczyciel tańców standardowych, trener formacji Pasja Lublin – półfinalistów telewizyjnego show Got To Dance „Tylko taniec”, dwukrotny mistrz Polski oraz wicemistrz Europy par zawodowych w classic show dance, sędzia II kategorii sportowego tańca towarzyskiego.

Zajecia pod okiem Mistrza odbyły się w trzech blokach. Jako pierwsi na parkiet na weszli najmłodsi tancerze TICO, trenujący taniec towarzyski od niespłena roku. W trakcie godzinnego treningu zgłębiali tajniki utrzymywania ciała w balansie podczas ruchu w tańcu.

Tancerze grupy sportowej, wsytępujący w turniejach tańca, trenowali płynność ruchu i stabilną sylwetkę w walcu wiedeńskim. Również z walcem, ale z angielskim czyli wolnym, mieli do czynienia dorośli miłośnicy tańca, którzy poznali kilka tricków ułatwiających obracanie się w parze, zarówno w lewą i jak i w prawą stronę.

Zajęcia pod okiem szkoleniowaca z Lublina przypadły wszystkim do gustu, a wychodzący z sali już dopytywali się o termin następnego szkolenia. Jak zapowiada Tomasz Miękus prowadzący Centrum TICO, jeśli będzie zainteresowanie tą formą podnoszenia umiejętności tanecznych, to szkoleniowcy, nie tylko z tańców standardowych ale i z latynoamerykańskich, będą częściej i systematycznie odwiedzać Opoczno.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.