III miejsce kobiet i udany debiut mężczyzn w siatkówce plażowej

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

III miejsce kobiet i udany debiut mężczyzn w siatkówce plażowejW niedzielę, 20. lipca 2014 roku, w Burzeninie odbył się turniej o mistrzostwo województwa łódzkiego w piłce plażowej kobiet i mężczyzn. Drużynę z Opoczna reprezentowali zawodnicy VOLLEY ŻELAZNY OPOCZNO SPORT TEAM.

Zawody rozpoczęły się o godzinie 9:30 zarówno wśród Pań jak i Panów. Kobiety grały system każdy z każdym i po świetnych meczach wywalczyły III miejsce. Tabela ułożyła się tak, że w ostatniej kolejce nasze Panie zmierzyły się z parą z Bełchatowa, którą ograły bez problemu, dzięki czemu mogły się cieszyć ze zdobycia pucharu. Gratulacje dla nich bo jest to ogromny sukces. Parę tworzyły: Ola Zawada oraz Sylwia Wijata.

III miejsce kobiet i udany debiut mężczyzn w siatkówce plażowejTrudniej mieli mężczyźni. Grali oni bowiem systemem brazylijskim, czyli dwa przegrane mecze oznaczały koniec turnieju. Para siatkarska w składzie Rafał Skoczylas i Sebastian Raczyński mimo, że nie udało się stanąć na żadnym ze stopni podium mogą uznać turniej za udany. Zdobyli oni bowiem doświadczenie grając ze starszymi od siebie zawodnikami, zdecydowanie bardziej ogranymi na tak dużych turniejach, które z pewnością zaprocentuje w przyszłości. Również brawa dla nich , za zaangażowanie i pokazanie się z bardzo dobrej strony.

Jest to kolejny turniej, w którym możemy być dumni z zawodników reprezentujących nasze miasto. Na uwagę zasługuje również fakt, że z każdym turniejem pokazują oni coraz milszą dla oka siatkówkę.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.