Jarosław Gowin w Opocznie

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W czwartek, 29 sierpnia 2019 roku przy Starostwie Powiatowym odbył się briefing prasowy z udziałem Wicepremiera oraz Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Jarosława Gowina, który przybył do Opoczna na zaproszenie Wicewojewody Łódzkiego Krzysztofa Cieciory.

Jarosław Gowin mówił głównie o dotychczasowych działaniach Prawa i Sprawiedliwości oraz ogólnych założeniach programowych.

Wicewojewoda Łódzki, kandydat PiS do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej, Krzysztof Ciecióra, nawiązał w swojej wypowiedzi do problemu smogu, odnawialnych źródeł energii, depopulacji i szkolnictwa branżowego.

Na koniec głos zabrał Poseł na Sejm RP, Robert Telus.

Z zaproszenia, jakie dotarło do redakcji portalu wynikało, iż spotkanie miało dotyczyć spraw Opoczna. Niestety poza bardzo ogólnikowym ujęciem problemów naszej gminy przez Krzysztofa Cieciórę, goście skupili się głównie dotychczasowych działaniach rządu, założeniach na przyszłość i nadchodzących wyborach parlamentarnych.

W spotkaniu poza Wicepremierem Jarosławem Gowinem, Posłem na Sejm RP Robertem Telusem oraz Wicewojewodą Łódzkim Krzysztofem Cieciórą udział wzięli m.in. Starosta Opoczyński Marcin Baranowski oraz Przewodniczący Rady Powiatu Opoczyńskiego, Józef Róg.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.