Ostatnie sesje w tej kadencji okazją do pożegnań i podziękowań

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ostatnie sesje w tej kadencji okazją do pożegnań i podziękowańDobiegający końca tydzień stał pod znakiem podziękować i pożegnań. Zarówno Rada Powiatu Opoczyńskiego, jak i Rada Miejska w Opocznie odbyły ostatnie w tej kadencji posiedzenia.

12. listopada 2104 roku w Starostwie Powiatowym w Opocznie odbyła się XL sesja Rady Powiatu, która zakończyła IV kadencję samorządu powiatowego.

Przewodniczący Rady Powiatu Opoczyńskiego na koniec podziękował wszystkim za współpracę słowami:
Drodzy radni, w związku z kończącą się IV kadencją naszej rady powiatowej, pragnę podziękować Wam wszystkim. Za to, że zaufaliście mi przez ostatnie dwa lata, że mogłem tak wspaniałą grupę prowadzić, że mogliśmy podejmować prawidłowe uchwały. Dziękuję Zarządowi Powiatu(…) Jestem przekonany, że byliśmy dobrym zespołem. Wierzę, że następna rada wykorzysta te wszystkie zadania, które są na dzień dzisiejszy już prawie zaakceptowane przez nas, że podoła. Mam też nadzieję, że gros z Was na pewno zasiądzie w radzie w piątej kadencji.”

Wszyscy radni otrzymali upominki w formie pamiątkowego zestawu pióra i długopisu w okolicznościowym etui.

Ostatnie sesje w tej kadencji okazją do pożegnań i podziękowań14. listopada, XLVI sesja Rady Miejskiej VI kadencji również była okazją do podziękowań i pożegnań. Przewodniczący Rady Miejskiej, Zdzisław Wojciechowski podziękował za dotychczasową współpracę radnym, Burmistrzowi Opoczna, jego zastępcom oraz naczelnikom wydziałów i pracownikom Urzędu Miejskiego.

Wszyscy otrzymali podziękowania oraz upominek w postaci książki.

Na koniec głos zabrał Burmistrz Opoczna, który podziękował wszystkim radnym, pracownikom Urzędu Miejskiego, organizacjom pozarządowym.
Myślę, że wszyscy możemy mieć satysfakcję z tego okresu, chociaż oczywiście były chwile trudne. Myślę, że jak podsumujemy tę kadencję, to wydaje się, że udało się zrobić wiele. I chciałbym państwu za to wszystko bardzo serdecznie podziękować i życzyć reelekcji. Myślę, że państwo możecie mieć z całą pewnością ogromną satysfakcję z pracy w radzie przez te cztery lata. Mimo, że różniliśmy się w wielu sprawach, to jednak znajdowaliśmy konsensus i myślę, że to jest najistotniejsze. To co zawsze podkreślam, że w sytuacjach trudnych i kryzysowych rada stawała zawsze na wysokości zadania. (...)”- podsumował Burmistrz Opoczna, Jan Wieruszewski.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.