IV Piknik Profilaktyczny "Kręci mnie bezpieczeństwo" za nami

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Za nami IV Piknik Profilaktyczny pod nazwą „Kręci mnie bezpieczeństwo” ,którego celem było m.in. przekonanie najmłodszych opocznian do aktywnego wypoczynku. W tym roku po raz pierwszy w ramach Jubileuszu 100 lecia Polskiej Policji , opoczyńscy policjanci wspólnie z KS Feniks, Opoczno Sport Team, TTKF Idzikowice pod honorowym patronatem Wandy Panfil, zorganizowany został I Bieg z Policją. Partnerem biegu była firma Remtrak Idzikowice.

W piknikowej atmosferze młodzi mieszkańcy naszego regionu mogli poznać specyfikę służby policjantów, strażaków, leśników, ratowników medycznych, żołnierzy, harcerzy. Oczywiście jak zawsze opoczyńscy policjanci przygotowali dla najmłodszych szereg atrakcji. Oprócz koncertu Orkiestry Miejskiej w Opocznie, można było posłuchać młodych, zdolnych solistów ze studia piosenki Ton działającego przy miejskim Domu Kultury w Opocznie. Atrakcją wieczoru był występ estradowo- cyrkowy przygotowany przez agencję artystyczną Tramp z Opoczna pod nazwą „Magia Areny”.

Oprócz strefy piknikowej po raz kolejny odbył się turniej gry w piłkę siatkową. W tym roku do rozgrywek zgłosiły się drużyny: Państwowej Straży Pożarnej, Nadleśnictwa, Samorządowców oraz Policjantów. W tym roku puchar zwycięzców turnieju zdobyła drużyna Samorządowców. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny: Policji, Nadleśnictwa Opoczno oraz Państwowej Straży Pożarnej. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Każdy chętny podczas pikniku mógł skosztować kiełbaski z grilla, którą przygotowała firma WOY z Bukowca Opoczyńskiego oraz posmakować pysznej grochówki, która przygotowały panie z Centrum Edukacji i Rozwoju w Opocznie.

Dziękujemy Wszystkim za obecność i wspólne spędzenie wolnego czasu.

Dziękujemy wszystkim partnerom i jednocześnie współorganizatorom naszego wydarzenia, samorządom lokalnym oraz opoczyńskim firmom za zrozumienie i okazaną pomoc.

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.