Wielka Gala Johann Strauss Show

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Miejski Dom Kultury w Opocznie zaprasza na koncert otwierający Rok Jubileuszowy 40-lecia Miejskiego Domu Kultury w Opocznie.

WIELKA GALA JOHANN STRAUSS SHOW - ORCHESTRA & SOLIŚCI & BALLET - to muzyczna podróż do baśniowej krainy walca - świata wprost ze snu, pełnego wirujących sukien, pięknych kobiet i flirtujących gentlemanów. Ten jedyny w swoim rodzaju koncert zachwycił już tysiące widzów.

W projekcie oprócz znakomitych Solistów Narodowego Lwowskiego Teatru, Opery i Baletu bierze udział jedna z najlepszych orkiestr świata, osławiona Royal Strauss Orkiestra. Zaprezentujemy Państwu najsłynniejsze kompozycje rodziny Straussów i nie tylko. Epokowe stroje, przepych dekoracji, mistrzostwo choreografów oraz pełni humoru konferansjerzy dopełniają całość widowiska, pozostawiając je niezapomnianym. Ponad 40-osobowy zespół zabierze Państwa do krainy baśniowego Wiednia.  Bądźcie z nami w ten jedyny wieczór!

Koncert odbędzie się 17 lutego 2019 roku (niedziela) o godz. 18:00 w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Opocznie.

Bilety w cenie 80 zł do nabycia w punkcie informacyjnym MDK.

Serdecznie zapraszamy!

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.