„Lubię Ludzi” - II edycja konkursu dla przedszkolaków

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W środę 28 listopada w godzinach od 15 do 18 na scenie MDK w Opocznie zaprezentują się zespoły z opoczyńskich przedszkoli i „zerówek”. Konkurs „Lubię Ludzi” organizowany jest przez opoczyńską Szlachetną Paczkę i ma na celu promowanie otwartości, życzliwości i chęci niesienia pomocy drugiemu człowiekowi.

W tym szlachetnym przedsięwzięciu wezmą udział wszystkie opoczyńskie przedszkola i zerówki. Dzieciaki zaprezentują się zarówno od strony wokalnej, jak i zaskoczą przybyłych gości swoimi umiejętnościami aktorskimi.

Podczas imprezy przewidziana jest niespodzianka dla koneserów słodkości – „szlachetne babeczki i ciasteczka”, oczywiście domowego wypieku. Dochód ze smakołyków zostanie przeznaczony na jedną z potrzebujących rodzin paczkowych. Zaplanowana jest także loteria z ciekawymi nagrodami. Wszystkich serdecznie zapraszamy. Wstęp gratis.

Jednocześnie przypominamy, że Baza Rodzin została już otwarta. Warto wejść na stronę Szlachetnej Paczki , wybrać opoczyńską Rodzinę w potrzebie i przygotować dla niej Paczkę. Wielki Finał już w weekend 8-9 grudnia!

A tak było rok temu:

Opoczyńska Drużyna
Szlachetnej Paczki

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.