Spotkanie ze szlachetnym himalaistą

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W zeszłym tygodniu w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbyło się spotkanie ze znanym himalaistą i mówcą motywacyjnym Piotrem Cieszewskim, które zorganizowane zostało przez opoczyńską Szlachetną Paczkę. Warto dodać, że Piotr Cieszewski również od wielu lat działa w Szlachetnej Paczce a w 2013 roku wniósł jej flagę na Mount Everest.

Setki przybyłych gości (głównie młodzieży) z zaparty tchem słuchały opowieści Piotra Cieszewskiego o wyprawie na Aconcaguę i Mount Everest. Obecnie pan Piotr spełnia się głównie jako trener przywództwa i mówca motywacyjny. Bazując na specjalistycznych szkoleniach oraz swoich doświadczeniach życiowych, podpowiada w jaki sposób można poradzić sobie w trudnych sytuacjach, jak znaleźć w sobie siłę i motywację do zmiany na lepsze.

Ponieważ jego prelekcja podparta były osobistymi doświadczeniami z pracy w korporacji budowlanej (przez wiele lat dyrektor 600 osobowego oddziału firmy), przygodami z wyprawy na Mount Everest oraz pokazem slajdów, zrobiła ogromne wrażenie na zgromadzonych gościach.

Jako wyraz podziękowania za darmowy występ, wolontariusze opoczyńskiej Drużyny Szlachetnej Paczki wręczyli Piotrowi Cieszewskiemu specjalny upominek. Znalazł się tam ręcznie tkany opoczyński kolorowy bieżnik oraz piękny album „Opoczno i Opocznianie w starej fotografii”. Spotkanie uświetnił występ wolontariuszki Marty Łydy, która zaśpiewała kilka pięknych piosenek. Po zakończeniu spotkania autografom i pamiątkowym zdjęciom nie było końca. Pan Piotr, pozytywnie zaskoczony dużą frekwencją, odpowiednią organizacją oraz zainteresowaniem przybyłych gości, wywiózł (oprócz prezentu) bardzo ciepłe wrażenia o naszym mieście.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.