Piotr Cieszewski - himalaista ze Szlachetnej Paczki

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zdobywca Mount Everestu, profesjonalny mówca, trener przywództwa, przez 10 lat dyrektor oddziałów w korporacji budowlanej Skanska, ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwoju, maratończyk i taternik. W środę 7 listopada o godz. 18.00 w Miejskim Domu Kultury w Opocznie odbędzie się spotkanie z Piotrem Cieszewskim – ambasadorem i wolontariuszem Szlachetnej Paczki.


„SZLACHETNA PACZKA pokazała mi, jak ważne jest pomaganie. W paczkach dajemy coś znacznie cenniejszego niż rzeczy – świadomość, że potrzebujący nie są sami. Dzięki Paczce dotarło do mnie, ile rodzin jest w trudnej sytuacji. Potrzebują pomocy drugiego człowieka - jak żółw leżący skorupą na dół. A przecież wystarczy tylko go podnieść i później już sobie poradzi”.

Od wielu lat prowadzi różnego rodzaju szkolenia i warsztaty motywacyjne m.in. dla BPH, BOSH, PRUDENTIAL, PKO BP, PZU Życie, Leroy Merlin, Google, Nationale Nederlanden czy T-Mobile.

Na spotkaniu w sali widowiskowej MDK w Opocznie będzie można posłuchać zarówno o przygodzie Piotra Cieszewskiego ze Szlachetną Paczką, zdobywaniu Mount Everestu i co najważniejsze, o przezwyciężaniu swoich słabości i motywacji do działania.

W trakcie spotkanie będzie można wesprzeć potrzebującą Rodzinę ze Szlachetnej Paczki.

Serdecznie zapraszamy!

Opoczyńska Drużyna
SZLACHETNEJ PACZKI

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.