„PASJOnauci” - Artystyczne to i owo

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miejska Biblioteka Publiczna w Opocznie rozpoczęła cykl spotkań „PASJOnauci”, w czasie których można zaprezentować swoje pasje, a także udostępnia w swoich murach przestrzeń do prezentowania kolekcji, zainteresowań, osiągnięć.

Aktualnie serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy „Artystyczne to i owo”. Jest to wystawa przedstawiająca twórczość pani Iwony Czajkowskiej. Pani Iwona pochodzi z Opoczna. Jest tzw. artystyczną duszą. Od kilku lat zajmuje się rękodziełem. Ma w głowie ciągle mnóstwo pomysłów. Niekiedy nie wie za co się wziąć w pierwszej kolejności. Zawsze stawia na kreatywność i dokładność. Chciałaby się podzielić swoją pasją tworzenia. Wystawa w gablotach przedstawia tylko wybraną część prac, są tu: kartki okolicznościowe, zakładki, biżuteria, tryptyki zdobione metodą decoupage’u.

Pani Iwona inspiruje się kulturą ludową; szczególną sympatią darzy pasiaki opoczyńskie, które można dostrzec na jej pracach. Kartki tworzy z przeróżnych elementów ozdobnych ale również sama maluje. Korale do biżuterii niejednokrotnie także maluje sama używając kolorystyki folkowej. Nie obca jest jej praca na szydełku. Tą umiejętność wykorzystuje tworząc ze sznurka wisiorki, pierścionki i wiele innych elementów biżuterii. Spróbowała także swoich sił przy szyciu lalek, które wykonuje od podstaw. Stosuje również technikę decoupage’u, Przy tworzeniu swoich prac posługuje się też bardzo często recyklingiem, wykorzystując przeróżne materiały.

Pani Iwona wykonuje też inne rzeczy, które można obejrzeć na blogu: moje-artystyczne-toiowo.blog.pl oraz artystyczne-toiowo.blog.pl. Tworzy swoje dzieła hobbystycznie, nie są one dostępne w sprzedaży.

Jeśli jesteś pasjonatem, hobbystą i chcesz pokazać swoje zbiory, pochwalić się swoimi sukcesami, koniecznie przyjdź do biblioteki lub napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.