Opoczno (nie)znane w Miejskiej Bibliotece Publicznej

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W sobotę 11 kwietnia o godzinie 15:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opocznie odbyło się spotkanie pt. "Opoczno (nie)znane".

Uczestnicy na podstawie analizy fotografii wymieniali swoje spostrzeżenia dotyczące reliktów minionych epok, które zachowały się we współczesnym krajobrazie miasta. Wbrew pozorom, Opoczno może poszczycić się wieloma elementami przestrzeni miejskiej, które są świadectwem bogatej historii miasta. Żeby się o tym przekonać wystarczy podczas codziennego poruszania się po Opocznie spróbować dostrzegać, a nie tylko patrzeć.

Spotkanie było wyjątkowe z kilku względów. Było to pierwsze wystąpienie nowego dyrektora biblioteki Andrzeja Śliwki. Kolejnym aspektem godnym podkreślenia jest liczny udział przedstawicieli władz miejskich, organizacji, stowarzyszeń oraz mieszkańców.

Ponadto było to wydarzenie, które rozpoczyna cykl spotkań "PASJOnauci". Prócz możliwości prezentacji swoich osiągnięć oraz zainteresowań w kolejne soboty, biblioteka umożliwia wyeksponowanie swoich pasji poprzez gabloty i tablice znajdujące się w górnym korytarzu obiektu.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.