Podziękowania od Prezydenta RP

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podziękowania od Prezydenta RPDyrektor opoczyńskiego muzeum Tomasz Łuczkowski otrzymał podziękowania od Bronisława Komorowskiego Prezydenta RP za wkład pracy w organizację Dożynek Prezydenckich w Spale.

Spotkanie podsumowujące spalskie dożynki odbyło się 5 listopada w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Zebranych przywitał Dariusz Młotkiewicz Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP, który był jednocześnie przewodniczącym komitetu organizacyjnego Święta Plonów w Spale. Obowiązki gospodarza pełniła Anna Komorowska małżonka Prezydenta.

Podziękowania od Prezydenta RPWszystkim instytucjom zaangażowanym w prace przy dożynkach prezydenckich wręczono podziękowania. Wśród osób wyróżnionych przez Prezydenta znalazł się Tomasz Łuczkowski, dyrektor opoczyńskiego muzeum. Był on odpowiedzialny za organizację konkursu na „Najładniejszy wieniec dożynkowy o nagrodę Prezydenta RP” oraz korowód dożynkowy. Podziękowania wręczył pan Dariusz Młotkiewicz, który jednocześnie zaprosił do współpracy w przyszłym roku.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.