Konkurs na dyrektora MDK rozstrzygnięty.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Konkurs na dyrektora MDK rozstrzygnięty.W związku z kończącą się obecną kadencją dyrektora MDK, we środę, 2. lipca 2014 roku odbył się konkurs na stanowisko dyrektora Miejskiego Domu Kultury w Opocznie.
O stanowisko starało się dwoje kandydatów – dotychczasowa dyrektor Monika Matusiewicz oraz Zdzisław Miękus – Inspektor Wydziału Promocji, Kultury i Sportu przy Urzędzie Miejskim w Opocznie.

We środę, już w godzinach południowych w Miejskim Domu Kultury zapanowała atmosfera triumfu, radości, pojawił się szampan, zaś p. dyrektor Monika Matusiewicz przyjęła od swoich podwładnych kwiaty oraz gratulacje.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie drobny fakt. Wyniki naboru znane były dopiero w piątek, 4. lipca 2014 roku, zaś oficjalny protokół podpisany przez członków komisji i Burmistrza, pojawił się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Opocznie ok. godz. 9-tej.

Obecna kadencja dyrektora placówki upływa się wraz z końcem lipca 2014 roku. W związku z powyższym umowa z kandydatem na dyrektora Miejskiego Domu Kultury ma zostać podpisana 1. sierpnia 2014 roku i obowiązywać będzie przez 5 lat.

Załącznik:

Protokół z komisji rekrutacyjnej

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.