Otwarcie ul. Piotrkowskiej dla ruchu kołowego

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

27 września 2019 roku zostanie przywrócony ruch kołowy pod wiaduktem kolejowym Centralnej Magistrali Kolejowej na ulicy Piotrkowskiej.

Jak informuje SARINŻ Sp. z o.o., 27 września 2019 roku, o godzinie 15:00 otwarty zostanie przejazd pod wiaduktem kolejowym Centralnej Magistrali Kolejowej na ulicy Piotrkowskiej.

Prace remontowe prowadzone są w ramach zadania "Modernizacja 14 obiektów inżynieryjnych wraz z przebudową dróg technologicznych na szlaku Idzikowice - Opoczno Południe w ramach projektu "modernizacja linii kolejowej nr 4 - Centralna Magistrala Kolejowa. Etap II"

 

 

UWAGA!

W związku z pojawiającymi się informacjami, że jeden z etapów prac przy wiadukcie w ciągu ulicy Piotrkowskiej ma przypaść na okres 30 października - 18 listopada, pragnę poinformować, iż wiadukt w okresie Święta Zmarłych ma być przejezdny.

Wystosowałem do wykonawcy zapytanie wraz z prośbą o przesunięcie rozpoczęcia tego etapu prac na 4 listopada, na które oczekuję odpowiedzi.
Jednocześnie przeprowadziłem rozmowę telefoniczną z Kierownikiem robót, Przemysławem Madejem, który zapewnił iż w okresie Święta Zmarłych wykonawca podejmie starania, żeby wiadukt był przejezdny co najmniej w ruchu wahadłowym.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.