Ceramika Paradyż otworzyła pierwszy monobrandowy salon w Rumunii

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od 13 grudnia mieszkańcy Bukaresztu mogą szukać inspiracji na aranżację swoich wnętrz pod nowym adresem. Otwarty salon w stolicy Rumunii wyłącznie z produktami Ceramiki Paradyż to jedna z najnowocześniejszych i największych stref ekspozycyjnych marki, która poza funkcją sprzedażową dostarczy Klientom inspiracji, a także stanie się miejscem spotkań i rozmów na tematy związane ze współczesnym designem i projektowaniem wnętrz.

Uroczyste otwarcie salonu z udziałem lokalnych mediów, projektantów, partnerów oraz przedstawicieli firmy odbyło się 13 grudnia w Bukareszcie. Obecni goście mieli okazję zapoznać się z ofertą producenta, mogli posłuchać o najnowszych trendach w aranżacji wnętrz i poznać historię polskiej marki. Ten wyjątkowy salon sprzedaży, oferuje Klientom wyłącznie produkty Ceramiki Paradyż, które powstały zgodnie z aktualnymi światowymi standardami. Znajdują się tam kolekcje płytek ściennych i podłogowych, gresy, klinkiery oraz płyty tarasowe. Nowa inwestycja to potwierdzenie dynamicznego i konsekwentnego rozwoju spółki na rynkach eksportowych.

Przestrzeń została zaprojektowana tak, aby eksponować najważniejsze produkty dostarczając jednocześnie inspiracji i nowoczesnych rozwiązań aranżacyjnych. W salonie znajdują się cztery wydzielone strefy. Pierwsza, ekspozycyjna to 10 boksów zaaranżowanych na realne pomieszczenia domowe, obok których znalazły się ekspozytory książkowe, prezentujące zróżnicowaną ofertę producenta. Stanowią one także wygodną i atrakcyjną formę poszukiwania odpowiednich i dopasowanych do siebie rozwiązań. Druga z nich to strefa projektanta, przeznaczona do konsultacji z architektami i projektantami w zakresie kreatywnego i praktycznego wykończenia przestrzeni. Ta strefa powstała z myślą o Klientach, którzy w jednym miejscu szukają produktów oraz opinii eksperta – profesjonalisty wystroju wnętrz. W salonie w Bukareszcie pojawiła się również zupełna nowość – strefa Dom Paradyż. W tej specjalnej przestrzeni znalazły się aranżacje odzwierciedlające prawdziwe domowe wnętrza, takie jak: salon, łazienkę, kuchnię czy taras. Tak zaaranżowane przestrzenie, w towarzystwie stylowych mebli i dodatków przedstawiają propozycję wykorzystania konkretnych rozwiązań i ich finalny efekt. Ceramika Paradyż zadbała również o strefę obsługi klienta – zespół specjalistów sprzedaży, którzy służą poradą oraz informacją na temat specyfikacji produktów.

Najwyższa jakość i unikatowe wzornictwo naszych produktów jest doceniane przez Klientów na całym świecie, a marka staje się coraz bardziej rozpoznawalna poza granicami Polski. Rumunia jest dla nas jednym z najważniejszych rynków eksportowych na mapie Europy, dlatego też zdecydowaliśmy otworzyć salon Ceramiki Paradyż w Bukareszcie. Działanie to jest potwierdzeniem dynamicznego rozwoju firmy, umocnieniem naszej pozycji na rynkach eksportowych, a także obietnicą powstania kolejnych tego typu salonów w przyszłości – podkreśla Michał Okoń, dyrektor eksportu Ceramiki Paradyż.

Salon w Bukareszcie powstał we współpracy z firmą Ceramall SRL i znajduje się przy ul. Valea Cascadelor 23. Za jego otwarcie z ramienia firmy odpowiadali: Michał Okoń – dyrektor eksportu, Stanisław Krupka – menedżer eksportu oraz Agata Dobrzyńska-Mikas i Agnieszka Gryczyńska z działu marketingu.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.