Kolekcja Barro wyróżniona w konkursie Dobry Design 2019

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

6 grudnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie odbyła się kolejna edycja Forum Dobrego Designu. Spotkanie architektów i projektantów wnętrz, a także producentów i dystrybutorów zwieńczyła uroczysta gala, podczas której ogłoszono laureatów konkursu Dobry Design 2019. W kategorii Przestrzeń Łazienki wyróżnienie otrzymała kolekcja Barro Ceramiki Paradyż.


Aldona Chudzicka, dyrektor działu Rozwoju Produktu w Ceramice Paradyż odbiera wyróżnienie dla kolekcji Barro / fot. Paweł Pawłowski

Wyróżniona wielkoformatowa kolekcja Barro, dostępna m.in. w formacie 89,8 x 179,8 cm, inspirowana jest naturalną elegancją czarnego kamienia i surowym charakterem metamorficznych skał, co umożliwia wykreowanie wytwornej i zarazem stonowanej przestrzeni. Składające się na nią matowe płytki w odcieniu Nero, z wyraźną strukturą i subtelnym rysunkiem marmuru, sprostają wymaganiom każdego miłośnika luksusu, a dzięki jakości i wyjątkowemu designowi pozwolą na nieograniczone możliwości aranżacyjne, począwszy od przestrzeni salonu, kuchni, aż po łazienkę. Kolekcja przeznaczona jest do układania na ścianach, podłogach czy elewacji budynków.

Konkurs Dobry Design skierowany jest do producentów oraz dystrybutorów z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz, a jego celem jest wyłonienie najciekawszych produktów. Siłą przedsięwzięcia jest profesjonalne jury złożone z ponad 150 architektów i projektantów wnętrz, którzy oceniają zgłoszone produkty, dając w ten sposób swoją rekomendację wszystkim urządzającym własne mieszkania. W tegorocznej edycji do konkursu zgłoszono ponad 200 produktów w 12 kategoriach.


Laureaci konkursu Dobry Design 2019 / fot. Paweł Pawłowski

 

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.