Szkolenie dla Asystentów Medycznych w opoczyńskim ZUS

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Od 23 października br. zaczynają obowiązywać przepisy wprowadzające funkcję asystenta medycznego. Lekarze będą mogli korzystać z ich pomocy przy wystawianiu elektronicznych zwolnień lekarskich e-ZLA.

Już teraz 24 października br. o godz. 10:00 zapraszamy do Inspektoratu ZUS w Opocznie pracowników medycznych, przedstawicieli placówek medycznych, a także zainteresowanych tematem lekarzy, na szkolenie poświęcone obsłudze e-ZLA z pozycji asystenta medycznego.

W czasie szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak wystawiać elektroniczne zwolnienia lekarskie w imieniu lekarza, jak uzyskać bezpłatny certyfikat ZUS, który służy do podpisywania takich zwolnień. Omówimy profil PUE ZUS dla asystenta medycznego oraz w jaki sposób anulować zwolnienie.

Szkolenie odbędzie się w środę, 24 października 2018 r., o godzinie 10:00 w siedzibie Inspektoratu, ul. Stanisława Moniuszki 1, pokój 105.

Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są pod numerem telefonu: 44 75523 04 wew. 100, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 15.00.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.