Ceramika Paradyż przedstawia Paradyż Design LAB

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Z początkiem września Ceramika Paradyż uruchomiła nowoczesne, interdyscyplinarne centrum zarządzania produktem i jego ekspozycją w rynku o nazwie Paradyż Design LAB. Nowo powstała przestrzeń służy pracy twórczej nad ofertą producenta, a także stanowi miejsce kreatywnych spotkań z Klientami i Partnerami firmy.

Paradyż Design LAB, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie działów kreatywnych i zakładów produkcyjnych w Tomaszowie Mazowieckim o łącznej powierzchni 400 m2, prezentuje pełną ofertę Ceramiki Paradyż dostępną w rynku. To w tym miejscu firma pracuje już nad nowościami produktowymi i procesem wdrożeń. Przestrzeń została wyposażona w nowoczesny i profesjonalny system oświetlenia, który pozwala ocenić walory wizualne płytek w różnych jego odcieniach. W środku znajduje się także sala konferencyjna na organizację różnego rodzaju autorskich wydarzeń, spotkań, czy warsztatów oraz sala przeznaczona m.in. do badań fokusowych. Paradyż Design LAB odzwierciedla również potrzeby i aktywności różnych działów firmy. Począwszy od technologów, projektantów i menedżerów odpowiedzialnych za prace nad stworzeniem unikalnego produktu, przez dział marketingu, który musi zapewnić mu jak najlepszą promocję, aż po dział handlu, którego doświadczenie i wiedza rynkowa zapewnią skuteczną sprzedaż.

„Wraz z rozwojem firmy niezbędne jest wprowadzanie rozwiązań, które pozwolą na usprawnienie pracy, poprawią jakość interakcji między pracownikami oraz między firmą i jej partnerami. Takim rozwiązaniem jest właśnie Paradyż Design LAB, czyli miejsce pracy twórczej nad produktem, miejsce spotkań wewnętrznych, warsztatów oraz wydarzeń angażujących Klientów i Partnerów zewnętrznych. Stale patrzymy w przyszłość i wierzymy, że projektowanie to przede wszystkim rozwiązywanie problemów, często dzięki prostym, niebanalnym pomysłom. Jestem przekonany, że ta przełomowa inicjatywa pozwoli nam tworzyć unikalne produkty, jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb rynku i naszych Klientów - mówi Bartłomiej Kwasek, zastępca dyrektora ds. wdrożeń DIY Ceramiki Paradyż.

Znajdujące się w Tomaszowie Mazowieckim przy ulicy Ujezdzkiej 23 Paradyż Design LAB to obok Akademii Paradyż kolejny autorski projekt firmy wynikający z nowej strategii. W jej ramach zdecydowano się na odejście od standardowych form promocji. Mają je zastąpić aktywności, które dostarczą Klientom biznesowym autentycznych wartości, a Klientom finalnym inspiracji oraz unikalnych doświadczeń zakupowych.

{jcomments off}

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.