Zmiany w Zarządzie Ceramiki Paradyż

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W dniu 13 sierpnia br. nastąpiły zmiany w Zarządzie Ceramiki Paradyż. Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników jednogłośnie podjęło uchwałę o powołaniu pełniącego dotychczas funkcję wiceprezesa ds. produkcji Pawła Łuczka na stanowisko wiceprezesa ds. handlu, który tym samym zastąpił Emila Margasińskiego. Wiceprezesem ds. produkcji został Piotr Kucharski.


Paweł Łuczka, wiceprezes ds. handlu Ceramiki Paradyż

Paweł Łuczka i Piotr Kucharski to wieloletni i doświadczeni menedżerowie Ceramiki Paradyż, zajmujący w niej dotychczas strategiczne stanowiska. Paweł Łuczka z firmą związany jest od 1994 roku, gdzie ostatnio nadzorował pion produkcji. Jest absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej, Szkoły Głównej Handlowej oraz Executive Master of Business Administration Instytutu Nauk Ekonomicznych PAN. Piotr Kucharski z firmą związany jest od 1995 roku i pełnił już funkcję wiceprezesa ds. produkcji w latach 2013 – 2015. Jest absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Świętokrzyskiej.


Piotr Kucharski, wiceprezes ds. produkcji

Zarząd Ceramiki Paradyż w nowym składzie stawia sobie za cel usprawnienie procesów biznesowych i operacyjnych oraz konsekwentne zwiększanie pozycji rynkowej w branży ceramicznej.

 

Kontakt

Opoczno.info - Niezależny Portal Miejski

26-300 Opoczno

ul. Słowackiego 5

Telefon: 510 530 704

e-mail: redakcja@opoczno.info

Sprzedaż powierzchni reklamowej:
reklama@opoczno.info

Listy do redakcji prosimy kierować na adres:
listy_do_redakcji@opoczno.info

Top
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.